Online

Jesteśmy online

Naszą misją jest spotkanie widzów i artystów, nawet wówczas, gdy nie możemy być razem w Teatrze.

To dlatego jesteśmy dla Was online i stworzyliśmy m.in. specjalną platformę VOD!

Wiemy, że nic nie zastąpi wizyty w Teatrze, ale chcemy być w kontakcie z naszą publicznością – dziećmi, opiekunami i pedagogami. Zwłaszcza teraz, gdy trudny czas pandemii stawia przed nami wszystkimi tyle pytań i wyzwań.

Nadal chcemy być obecni w życiu kulturalnym dzieci, wzruszać, inspirować, edukować.

Przygotowaliśmy dla naszych widzów rozmaite propozycje online, zapraszamy m.in. na filmowe odsłony spektakli na VOD, warsztaty edukacyjne, spotkania. Wszystkie działania online powstają z naszego poczucia misji i przekonania, że teatr, nawet ten wirtualny,  jest potrzebny.

Zapraszamy na naszą Scenę VOD,  media społecznościowe i specjalnie dedykowane miejsca wirtualnych spotkań.

Dotąd to Wy przychodziliście do Guliwera – dziś Guliwer wybiera się w podróż do Was…

Warsztaty LIVE

Warsztaty live to nowa formuła warsztatów NA ŻYWO.
Warsztaty odbędą się na Zoomie lub specjalnej platformie online.
W ramach warsztatów zaprosimy do działań, które będą wyjątkową okazją do spotkania z aktorami Teatru Guliwer we własnych domach. Będziemy się widzieć, słyszeć i wspólnie tworzyć magię Teatru!

Dla kogo?
Dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym, rodziców z dziećmi.

Jak wziąć udział?
Warsztaty są odpłatne. Każda osoba, która kupi bilet na warsztaty otrzyma mailem szczegółowe informacje jak wziąć udział w wydarzeniu.

„Ssaki, ptaki, teatralne draki” – interaktywne warsztaty online

„Ssaki, ptaki, teatralne draki” to cykl 3 interaktywnych warsztatów online z elementami teatru lalek. Podczas warsztatów na żywo przenosimy się z uczestnikami do świata przyrody, by z teatralnym zacięciem badać zachowania dzikich zwierząt.  
Czytaj więcej

Spektakle VOD

Gramy dla Was na VOD.
Na Scenie VOD możecie zobaczyć filmowe odsłony wybranych spektakli z naszego repertuaru!

Naszą misją jest spotkanie widzów i artystów, nawet wówczas, gdy nie możemy być razem w Teatrze. Chcemy być dla Was dostępni, więc stworzyliśmy specjalną platformę VOD! Teatr VOD to możliwość uczestniczenia w spektaklu bez wychodzenia z domu.

CO PROPONUJEMY?

Bilet dla całej rodziny (25 zł) aktywny przez 72 godziny, a w nim:
spektakl w filmowej odsłonie
making of zza kulis
warsztat edukacyjny do spektaklu
• emocje i wzruszenia i doskonale spędzony czas z rodziną!

ZOBACZ NA VOD:

Ale Kino

JAK NAS OGLĄDAĆ?

To łatwe.
Zobacz instrukcję do VOD!

Projekty

Projekty obejmują różnorodne działania online w postaci specjalnie przygotowanych nagrań video.

Wśród działań online znajdują się cykle video, dzięki którym widzowie mogą lepiej poznać nasz Teatr i jego mieszkańców, a także m.in. techniki lalkarskie.

W projektach  znajdziemy m.in  familijne programy online, klipy dokumentalne, humorystyczne pocztówki video, a także cykl warsztatów plastycznych.

ULICA RÓŻANA / program familijny

„Ulica Różana” to familijnym programie online, gdzie  zagadkowi mieszkańcy Teatru dowcipnie i z przymrużeniem oka odkrywają przed widzami teatralne sekrety.…
Czytaj więcej

ALE TEATR ! / cykl klipów dokumentalnych

„Ale Teatr!” to cykl klipów dokumentalnych w reżyserii Joanny Zdrady, podczas których odwiedzamy z kamerą ZOOM bohaterów spektaklu „Ale Kino”.…
Czytaj więcej

PODRÓŻE PLASTYCZNE / cykl warsztatów

Podróże Plastyczne to autorski cykl warsztatów plastycznych. Warsztaty są podróżą do krainy wyobraźni z kartą i pisakiem dla najmłodszych! Cykl…
Czytaj więcej

SPOTKANIA W PODRÓŻY / edukacyjny cykl video

Spotkania w Podróży to cykl wirtualnych spotkań z zespołem Teatru, podczas których przybliżamy tajniki sztuki teatru lalek oraz technik aktorskich.…
Czytaj więcej

Słuchowiska

Słuchowiska to wyjątkowa forma, która nazywana jest Teatrem Wyobraźni.

W ramach słuchowisk zapraszamy na czytania literatury dziecięcej, spotkania z twórczością dla dzieci, a także cykle słuchowisk familijnych.

WIECZORYNKI / czytania

Wieczorynki to cykl wieczornych spotkań z literaturą dla dzieci. W ramach cyklu publikujemy nagrania wideo z czytaniami baśni przez aktorów.…
Czytaj więcej

NASZA WARWASZA / cykl słuchowisk

Nasza Warwasza to cykl wyjątkowych słuchowisk, które realizowane są w warunkach domowych przez aktora Tomasza Kowla i jego dzieci. Słuchowiska…
Czytaj więcej

W celu zagwarantowania wysokiej jakości usługi, strona ta wykorzystuje ciasteczka. Więcej na ten temat można dowiedzieć się w naszej polityce prywatności.