Aktualności

28.11.2021

Miasto Świateł – premiera!

Za nami pokazy przedpremierowe  spektaklu „Miasto Świateł”! Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji ze spektaklu. Autorem zdjęć jest Bartek Warzecha. Premiera odbędzie się 28 listopada.…
Czytaj więcej
12.11.2021

Rusza 25. edycja Festiwalu KORCZAK DZISIAJ!

Już 14 listopada startuje 25. edycja Festiwalu KORCZAK DZISIAJ! Tegoroczna edycja odbywa się pod hasłem INWENCJA. Teatr Guliwer w ramach festiwalu zaprezentuje spektakl "Porce i Lana" w reżyserii Tomasza Maśląkowskiego.
Czytaj więcej
10.11.2021

Wkrótce premiera „Miasta Świateł”!

Wielkimi krokami zbliżamy się do premiery spektaklu „Miasto Świateł”, który powstaje w koprodukcji z Unia Teatr Niemożliwy. Spektakl reżyseruje chilijski artysta David Zuazola na podstawie tekstu dramaturżki i pisarki Barbary Sadurskiej. Premiera już 28 listopada!
Czytaj więcej
04.11.2021

Trzylatki na pokład Guliwera! Gramy „Brzydkie Kaczątko”!

Od najbliższej soboty 6 listopada gramy spektakl "Brzydkie Kaczątko", który jest doskonałą propozycją dla wszystkich rozpoczynjących przygodę z naszym Teatrem.
Czytaj więcej
04.11.2021

Śniadanie Stanisława Lema – konkurs!

Zapraszamy do udziału w konkursie na Facebooku  pod hasłem "ŚNIADANIE STANISŁAWA LEMA" !
Czytaj więcej
25.10.2021

Spektakl TATA powraca!

Od 30 października do 5 listopada zapraszamy na brawurowy spektakl "Tata" w reżyserii Marka Ciunela, który został zrealizowany na podstawie serii opowiadań Toona Tellegena.
Czytaj więcej
18.10.2021
Na zdjęciu mały łoś, którego karmi starszy człowiek. Oboje siedzą na ławce.

MIŁOŚ, CZYLI NIE BÓJ SIĘ ŁOSIU – historia zagubionej maskotki w repertuarze od 23 października!

Pełna przygód, mądra opowieść o drodze ku samodzielności i miejskiej wędrówce, wraca na deski dużej sceny od soboty 23 października.
Czytaj więcej
13.10.2021
Grafika przedstawia dłonie ze sztućcami oraz talerz, na którym znajduje się budynek Teatru Guliwer.

WSZYSTKIE SMAKI TEATRU – Konkurs!

Jak smakuje Teatr? Czy smakuje, jak pyszna czekoladowa babeczka, a może jak kwaśna pomarańcza? Weź udział w konkursie i powiedz nam o tym, jak smakują spektakle z naszego repertuaru!
Czytaj więcej
13.10.2021
Napis na żółtym tle Pracownia Uruchamiania Czujności oraz białe kółko w prawym dolnym rogu z napisem NABÓR!

Rusza Pracownia Uruchamiania Czujności – trwa nabór!

Właśnie ruszył nabór do nowego projektu edukacyjnego "PRACOWNIA URUCHAMIANIA CZUJNOŚCI", czyli sześciu spotkań o charakterze warsztatowo-wykładowym, podczas których zaproszeni specjaliści_stki podzielą się swoją filozofią pracy w projektach twórczych dla dzieci i młodzieży.
Czytaj więcej
11.10.2021

Gotowi na eksperyment? Zapraszamy na spektakl do słuchania „Bromba i Inni”!

Od 16 października na Scenie Liliput zapanuje dziwność, a wszystko za sprawą niezwykłego spektaklu do słuchania "Bromba i Inni", który powstał na podstawie twórczości Macieja Wojtyszki. Spektakl jest wyjątkowy, nie tylko dlatego, że powstał na podstawie fantazyjnych opowiastek o stworach z całkiem niezwykłymi imionami, ale przede wszystkim dlatego, że to spektakl do słuchania.
Czytaj więcej

W celu zagwarantowania wysokiej jakości usługi, strona ta wykorzystuje ciasteczka. Więcej na ten temat można dowiedzieć się w naszej polityce prywatności.