Aktualności

05.12.2022

Teatr w prezencie?

Czy można podarować dziecku Teatr w prezencie? Oczywiście, że można! Wystarczy kupić BILET PREZENT, czyli voucher dla 2 osób w kasie naszego Teatru.…
Czytaj więcej
30.11.2022

Gwiazdka i Choinka wracają na afisz!

Nasze świąteczne spektakle wracają na afisz! W grudniowym repertuarze jak co roku pojawi się spektakl Choinka grany na scenie Liliput oraz spektakl Gwiazdka, który wraca na deski dużej sceny!
Czytaj więcej
25.11.2022

„Niezwykłe światy Barona Münchhausena” z tłumaczeniem symultanicznym na język polski!

Premierowe pokazy spektaklu "Niezwykłe światy Barona Münchhausena" w dniu 27. listopada odbędą się z tłumaczeniem symultanicznym na język polski. 
Czytaj więcej
15.11.2022

Premiera na Scenie Gości! / Прем’єра на гостьовій сцені!

Teatr  Guliwer zaprasza na pierwszą premierę na Scenie Gości, której twórcami i twórczyniami są artyści i artystki z Ukrainy. Premierowe pokazy spektaklu „Niezwykle światy Barona Münchhausena” w reżyserii Mykoli Mishyna odbędą się 27 listopada w Teatrze Guliwer. Spektakl przeznaczony jest dla dzieci od lat 7 i będzie grany w języku ukraińskim.
Czytaj więcej
17.11.2022

Projekt „Miasto Świateł” w Hiszpanii!

Teatr Guliwer wspólnie z reżyserem Davidem Zuazolą realizuje projekt "Miasto Świateł" w Hiszpanii, tym razem w mieście Tolosa. 
Czytaj więcej
07.11.2022

Muppety w roli głównej, czyli „Obcy w lesie” na dużej scenie!

Od najbliższej soboty 12 listopada ponownie gramy "Obcego w lesie", czyli przygodowy spektakl dla najmłodszych! W sobotę 12 listopada zagramy spektakl po raz 100!
Czytaj więcej
31.10.2022

Baśniowa historia o Królu Zofiusie i Cudownej Kurze powraca!

"Król Zofius i Cudowna Kura" powraca na deski dużej sceny! Baśniowo–groteskowa historia o pewnym królestwie i samolubnym królu zabiera widzów do świata pełnego fantazji. Na spektakle zapraszamy od 5 listopada!
Czytaj więcej
26.10.2022

Finał projektu #połączenia – podsumowanie!

24 października odbył się finał projektu #połączenia mający na celu integracje dzieci uchodźczych i neuroatypowych przez formy teatru partycypacji. Dzieci przedstawiły 4 etiudy, nad którymi pracowały z naszymi kolektywami przez dwa miesiące.
Czytaj więcej
26.10.2022

Wielki powrót Różowego Gościa!

Muzyka na żywo, dynamizm i pełne zwrotów akcji sytuacje to wielkie atuty przedstawienia, które opowiada na scenie historię bardzo prawdziwą, ale trochę jak z innej planety. Od najbliższej soboty 29 października na dużą scenę powraca "Różowy Gość"!
Czytaj więcej
24.10.2022

„Królestwa” docenione na festiwalach!

Spektakl "Królestwa", który powstał w koprodukcji z Teatrem 21 został ponownie doceniony na festiwalach teatralnych!  
Czytaj więcej

W celu zagwarantowania wysokiej jakości usługi, strona ta wykorzystuje ciasteczka. Więcej na ten temat można dowiedzieć się w naszej polityce prywatności.