Aktualności

30.05.2023

„Koziołek Matołek” na Dzień Dziecka!

Każde dziecko zasługuje na "Koziołka Matołka", a w szczególności w tak niezwykłe święto jakim jest Dzień Dziecka. Co więcej przed każdym z pokazów "Koziołka Matołka" aktorzy Teatru Guliwer zaprezentują Wam przygotowaną specjalnie na tę okazję etiudę!
Czytaj więcej
26.05.2023

Guliwer na 24. Biennale Sztuki dla Dziecka!

Już 30 i 31 maja na Scenie Wspólnej w Poznaniu wystąpimy na 24. Biennale Sztuki dla Dziecka ze spektaklem "Królestwa", który powstał w koprodukcji z Teatrem 21.
Czytaj więcej
22.05.2023

Przyjaciel Automateusza powraca!

Już od 24 maja na deski sceny Liliput powróci spektakl "Przyjaciel Automatuesza"! Fascynująca, mądra i dowcipna historia o przyjaźni jest interaktywną przygodą, która wciąga dzieci do lemowskiego świata fantazji.
Czytaj więcej
15.05.2023

Gwiezdne Dzieci – premiera wystawy w działaniu!

Już 20 maja odbędą się premierowe pokazy wystawy w działaniu "Gwiezdne Dzieci". Kolejne pokazy odbędą się 21 maja, wstęp na pokazy jest bezpłatny, obowiązują zapisy. Podczas wystawy osoby uczestniczące będą odkrywać moc swoich zmysłów.
Czytaj więcej
25.04.2023

Zagubieni w wielkim mieście, czyli Noc Muzeów w Guliwerze już 13 maja!

W tegoroczną Noc Muzeów zapraszamy na wyjątkowy spacer za kulisy teatralne! Tym razem zabierzemy Was w podróż po Warszawie, ale w... teatrze!
Czytaj więcej
20.04.2023

„Artyści (nie) Widziani?” – panel dyskusyjny w Teatrze Guliwer z transmisją na żywo.

Zapraszamy na wyjątkowy panel „Artyści (nie) Widziani?”. 22 kwietnia o godz. 15.00 na Scenie Liliput odbędzie się panel dyskusyjny „Artyści (nie) Widziani” dotyczący obecności artystów niewidomych i słabowidzących w teatrze. Panel odbędzie się z transmisją na żywo na Facebooku Teatru.
Czytaj więcej
19.04.2023

Niezapominajka powraca na dużą scenę!

Spektakl "Niezapominajka" z muzyką na żywo powraca na deski dużej sceny już od najbliższej soboty 22 kwietnia.
Czytaj więcej
19.04.2023

Edukacja muzyczna w weekend!

Już w najbliższy weekend zapraszamy na wyjątkowe etiudy muzyczne, które odbędą się przed każdym spektaklem "Niezapominajka" na dużej scenie!
Czytaj więcej
19.04.2023

Ogłoszenie o pracę

Szukamy do naszego zespołu specjalistki/specjalisty ds. komunikacji z widownią. Więcej informacji o ofercie pracy można znaleźć pod linkiem: Oferta pracy specjalistka/specjalista ds. komunikacji z widownią. Zainteresowane osoby…
Czytaj więcej
14.04.2023

Widzieć świat inaczej, czyli premiera „Wszystko w głowie”!

Jak patrzy na świat osoba, która nie widzi wzrokiem? Co myśli i słyszy osoba, która mówi w obcym języku? Te i inne pytania stawiają twórcy i twórczynie w spektaklu „Wszystko w głowie” w reżyserii Juli Szmyt - naszej najnowszej premierze, która odbędzie się już 23 kwietnia na deskach Sceny Liliput.
Czytaj więcej

W celu zagwarantowania wysokiej jakości usługi, strona ta wykorzystuje ciasteczka. Więcej na ten temat można dowiedzieć się w naszej polityce prywatności.