Aktualności

17.05.2022

„Pączek i Pompon wracają do domu” i na Dużą Scenę

Już 21 maja na Dużą Scenę wraca nasz premierowy spektakl! Opowieść duetu krofta/wojtyszko o nieoczywistej odwadze, zrozumiałym strachu i trudnych powrotach do domu zagości…
Czytaj więcej
15.05.2022

„Królestwa” jadą do Rzeszowa!

Z radością informujemy, że spektakl "Królestwa", który powstał w koprodukcji z Teatrem 21 jedzie na festiwal do Rzeszowa!
Czytaj więcej
27.04.2022

Noc Muzeów w Guliwerze, czyli „Zagadki z Ulicy Różanej”!

Już 14 maja zapraszamy na Noc Muzeów w Guliwerze, czyli "Zagadki z Ulicy Różanej"! Podczas tegorocznej Nocy Muzeów zabierzemy Was na spacer za kulisy teatralne! Wstęp wolny!
Czytaj więcej
26.04.2022

Zapisz się na newsletter!

Jeśli chcecie być z nami w kontakcie musicie zjechać na dół strony i wpisać tam swoje imię oraz adres e-mail. Raz w miesiącu (naprawdę tylko raz w miesiącu)…
Czytaj więcej
11.04.2022

Premiera „Pączek i Pompon wracają do domu”!

Już od 23 kwietnia zapraszamy na premierowy spektakl „Pączek i Pompon wracają do domu” duetu krofta/wojtyszko.
Czytaj więcej
14.04.2022

Spokojnych Świąt!

Szanowni Państwo, drodzy Widzowie i Widzki,  życzymy Wam zdrowia, nadziei i piękna na święta. Oby ten symboliczny czas był zapowiedzią pokoju i życzliwości.   Słonecznej…
Czytaj więcej
13.04.2022

Porce i Lana na VOD Warszawa!

Od 14 kwietnia nasz spektakl Porce i Lana będzie dostępny na  VOD Warszawa! Przedstawienie w reżyserii Tomasza Maśląkowskiego zaprasza widzów do świata ceramiki, gdzie dwie dziewczynki  Porce i Lana mieszkają na dnie malowanego talerza.
Czytaj więcej
07.04.2022

Licytacja na rzecz Ukrainy

Zapraszamy do udziału w licytacji na rzecz Ukrainy. Wraz z Fundacją "Zwierzęca Arkadia" uruchamiamy aukcję, dzięki której możecie wejść w posiadanie niezwykłej pacynki, wykonanej przez Aleksandrę Ambrozik z naszej pracowni plastycznej.
Czytaj więcej
04.04.2022

Co gramy w kwietniu?

Serdecznie zapraszamy na kwietniowe spektakle! Na dużej scenie z początkiem kwietnia ponownie gramy premierowy spektakl "Królestwa" w reżyserii Justyny Sobczyk, a od 9 kwietnia zapraszamy na  przedstawienie "Byczek Fernando" w reżyserii Roberta Jarosza, którego fabuła przypomina nam o tym, że pokój na świecie jest najważniejszy.
Czytaj więcej
30.03.2022

Teatr w spektrum, czyli panel dyskusyjny online z okazji Światowego Dnia Świadomości Autyzmu.

Już w najbliższą sobotę 2 kwietnia o godz. 19:00 zapraszamy na panel dyskusyjny online z okazji Międzynarodowego Dnia Świadomości Autyzmu "Teatr w spektrum".
Czytaj więcej

W celu zagwarantowania wysokiej jakości usługi, strona ta wykorzystuje ciasteczka. Więcej na ten temat można dowiedzieć się w naszej polityce prywatności.