Aktualności

19.12.2022

Wypożycz choinkę!

Już po raz kolejny przyłączamy się do akcji #choinkawracadolasu! Jak co roku zachęcamy do wypożyczania drzewek, by po świętach mogły wrócić do lasu.
Czytaj więcej
08.12.2022

Supermoce Superbohaterów – warsztaty teatru dokumentu RówniRóżni.doc!

Startujemy z integracyjnymi warsztatami teatru dokumentu RówniRóżni.doc dla dzieci z niepełnosprawnością wzroku. Historie, opowiedziane przez uczestników warsztatów będą stanowić punkt wyjścia dla spektaklu realizowanego w Guliwerze. Bezpłatne warsztaty poprowadzą reżyserka - Julia Szmyt i dramaturżka - Zuzanna Bojda.
Czytaj więcej
07.12.2022

Guliwer zaprasza w grudniu!

Tak zapowiada się grudzień w Guliwerze. „Gwiazdka” i „Choinka” będą towarzyszyć Wam przez ten cały mroźny miesiąc. Zapnijcie kurtki, załóżcie szaliki i chodźcie do nas! Zapraszamy!…
Czytaj więcej
05.12.2022

Teatr w prezencie?

Czy można podarować dziecku Teatr w prezencie? Oczywiście, że można! Wystarczy kupić BILET PREZENT, czyli voucher dla 2 osób w kasie naszego Teatru.…
Czytaj więcej
30.11.2022

Gwiazdka i Choinka wracają na afisz! Gramy do końca grudnia.

Nasze świąteczne spektakle wracają na afisz! W grudniowym repertuarze jak co roku pojawi się spektakl Choinka grany na scenie Liliput oraz spektakl Gwiazdka, który wraca na deski dużej sceny!
Czytaj więcej
25.11.2022

„Niezwykłe światy Barona Münchhausena” z tłumaczeniem symultanicznym na język polski!

Premierowe pokazy spektaklu "Niezwykłe światy Barona Münchhausena" w dniu 27. listopada odbędą się z tłumaczeniem symultanicznym na język polski. 
Czytaj więcej
15.11.2022

Premiera na Scenie Gości! / Прем’єра на гостьовій сцені!

Teatr  Guliwer zaprasza na pierwszą premierę na Scenie Gości, której twórcami i twórczyniami są artyści i artystki z Ukrainy. Premierowe pokazy spektaklu „Niezwykle światy Barona Münchhausena” w reżyserii Mykoli Mishyna odbędą się 27 listopada w Teatrze Guliwer. Spektakl przeznaczony jest dla dzieci od lat 7 i będzie grany w języku ukraińskim.
Czytaj więcej
17.11.2022

Projekt „Miasto Świateł” w Hiszpanii!

Teatr Guliwer wspólnie z reżyserem Davidem Zuazolą realizuje projekt "Miasto Świateł" w Hiszpanii, tym razem w mieście Tolosa. 
Czytaj więcej
07.11.2022

Muppety w roli głównej, czyli „Obcy w lesie” na dużej scenie!

Od najbliższej soboty 12 listopada ponownie gramy "Obcego w lesie", czyli przygodowy spektakl dla najmłodszych! W sobotę 12 listopada zagramy spektakl po raz 100!
Czytaj więcej
31.10.2022

Baśniowa historia o Królu Zofiusie i Cudownej Kurze powraca!

"Król Zofius i Cudowna Kura" powraca na deski dużej sceny! Baśniowo–groteskowa historia o pewnym królestwie i samolubnym królu zabiera widzów do świata pełnego fantazji. Na spektakle zapraszamy od 5 listopada!
Czytaj więcej

W celu zagwarantowania wysokiej jakości usługi, strona ta wykorzystuje ciasteczka. Więcej na ten temat można dowiedzieć się w naszej polityce prywatności.