Aktualności

24.04.2024

Noc Muzeów, czyli jak działa teatr?

Właśnie ruszyły zapisy do udziału w tegorocznej Nocy Muzeów! W tym roku wprowadzimy Was w świat, który na co dzień pozostaje niewidoczny dla publiczności. Tej nocy na pewno nie będziecie się nudzić!
Czytaj więcej
24.04.2024

Mamy opisy sensoryczne!

Przygotuj się do wizyty w Teatrze i zapoznaj się z opisami sensorycznymi dedykowanymi konkretnym spektaklom.
Czytaj więcej
15.04.2024

„Pączek i Pompon…” wracają do Guliwera!

Już od najbliższej soboty "Pączek i Pompon..." wracają do Guliwera! Chodźcie zobaczyć spektakl pełen przygód!
Czytaj więcej
10.04.2024

Spektakl i co dalej? – warsztat konsultacyjny dla nauczycieli i nauczycielek

W najbliższą sobotę 13 kwietnia odbędzie się warsztat konsultacyjny do spektaklu „Niezwykła historia Sebastiana Van Pirka” dla nauczycielek i nauczycieli nauczania przedszkolnego i  wczesnoszkolnego. Udział w warsztacie poprzedzony jest obecnością na pokazie spektaklu „Niezwykła historia Sebastiana Van Pirka”. Wstęp na oba wydarzenia jest bezpłatny! Obowiązują zapisy.
Czytaj więcej
29.03.2024

Wesołych Świąt od zespołu Guliwera!

Życzymy Wam pięknych Świąt, niezależnie od tego jak świętujecie. Mamy nadzieję, że każde śniadanie, nie tylko to niedzielne, będzie okazją do spotkania i rozmowy. Dobrego czasu z rodziną, przyjaciółmi oraz tymi, których teraz potrzebujecie.
Czytaj więcej
27.03.2024

Teatralna EduAkcja Warszawy

Już 16 kwietnia zapraszamy Was na niezwykłe wydarzenie przygotowane przez trzy warszawskie teatry lalkowe!
Czytaj więcej
25.03.2024

Książka Marcina Wichy premierowo na deskach Dużej Sceny!

Już 6 kwietnia Teatr Guliwer opanują wampiry, a dokładniej Sebastian Van Pirek z rodziną. Zapraszamy na prapremierę sztuki Marcina Wichy na podstawie jego własnej książki. „Niezwykłą historię Sebastiana Van Pirka” wyreżyseruje czeski reżyser i scenograf Marek Zákostelecký.
Czytaj więcej
18.03.2024

„Koziołek Matołek” już w najbliższy weekend!

Na Dużą Scenę powraca "Koziołek Matołek" dla dzieci od lat 4! Na inscenizację znanej wszystkim historii przygód Koziołka Matołka zapraszamy od najbliżej soboty!
Czytaj więcej
13.03.2024

Dołącz do Wielokulturowej Grupy Guliwera!

Z radością informujemy, że otwieramy nabór uzupełniający do Wielokulturowej Grupy Teatralnej. Zapraszamy dzieci i młodzież w wieku 8-14 lat do regularnego współtworzenia z nami różnorodnych działań i form artystycznych!
Czytaj więcej
11.03.2024

Bezpłatne bilety dla szkół i przedszkoli w ramach programów miejskich!

Po raz kolejny wystartowała edycja programu „Klasa w Warszawie. Warszawa z klasą”, „Kulturalny przedszkolak”. Celem projektów jest podnoszenie kompetencji dzieci i młodzieży z warszawskich szkół i przedszkoli w obszarze kultury.
Czytaj więcej
11.03.2024

„Orecchio, brat Pinokia”, czyli historia o wyjątkowości każdego z nas.

Na deski dużej sceny od najbliższej soboty wraca "Orecchio, brat Pinokia", czyli historia o tym, że warto wierzyć we własne pasje i podążać za głosem serca.
Czytaj więcej
05.03.2024

Wejdź do „Kosmicznego pokoju” w Guliwerze!

Jakby to było obudzić się pewnego ranka w zupełnie obcym pokoju? Naokoło cudze meble, przedmioty, zabawki, a za oknem zamiast znajomego podwórka rozpościera się… kosmos!
Czytaj więcej

W celu zagwarantowania wysokiej jakości usługi, strona ta wykorzystuje ciasteczka. Więcej na ten temat można dowiedzieć się w naszej polityce prywatności.