Aktualności

09.03.2022

Warsztaty Czuję inaczej!

Czuję inaczej! to warsztaty dla rodziców i ich dzieci, dla opiekunów i ich podopiecznych. Godzinne spotkanie, podczas którego możemy dać sobie wsparcie i zaobserwować wzajemne potrzeby. To czas wspólnej zabawy, podczas której dajemy sobie pełną uwagę, kontakt fizyczny i emocje.
Czytaj więcej
28.03.2022

Święto Teatru!

Z okazji Międzynarodowego Dnia Teatru przygotowaliśmy video pocztówkę, od dzieci dla dzieci, którą można obejrzeć na naszym kanale Facebook.
Czytaj więcej
14.03.2022

Gramy! Łapcie najbliższe spektakle!

Do końca marca będziecie mogli zobaczyć na deskach Guliwera  aż 6 różnych tytułów, m.in. "Koziołka Matołka", "Miasto Świateł", "O rybaku i złotej rybce" czy "Porce i Lanę".
Czytaj więcej
04.03.2022

Premiera spektaklu „Królestwa” 5 marca!

Już od 5 marca zapraszamy na premierowy spektakl „Królestwa” w reżyserii Justyny Sobczyk we współpracy z Izą Chlewińską, który powstaje w koprodukcji z Teatrem 21.
Czytaj więcej
04.03.2022

Bilet gościnny / Квиток для гостей

Informujemy, że od niedzieli, 6 marca do końca sezonu teatralnego, na każdy spektakl grany w Guliwerze rezerwujemy pulę darmowych biletów dla obywateli i obywatelek Ukrainy.
Czytaj więcej
03.03.2022

Zbiórka rzeczy w Guliwerze

Organizujemy zbiórkę rzeczy w naszym Teatrze!  Rzeczy, które zbierzemy przekażemy w poniedziałek (7.03) do Arena Ursynów (Ursynowskie Centrum Sportu i Rekreacji), będącej w tym momencie ośrodkiem przejściowym dla uchodźców z Ukrainy.
Czytaj więcej
01.03.2022

Zniesienie obostrzeń

Uprzejmie informujemy, że od 28 lutego zniesione zostały limity widzów w instytucjach kultury.
Czytaj więcej
28.02.2022

Solidarni z Ukrainą!

W tym niezwykle trudnym czasie jesteśmy solidarni z Ukrainą.  Na naszym profilu Facebook zamieszczamy na bieżąco informacje na temat naszego wsparcia dla Ukrainek i Ukraińców i lokalnych zbiórek.
Czytaj więcej
23.02.2022

Jesteśmy na Instagramie!

Serdecznie zapraszamy na nasz profil na Instagramie! Znajdziecie tam jeszcze więcej zdjęć i relacji z życia Teatru.
Czytaj więcej
08.02.2022

Zmiana daty premiery!

Uprzejmie informujemy, że jesteśmy zmuszeni przesunąć zaplanowaną premierę spektaklu „Królestwa” na 5 marca br.
Czytaj więcej

W celu zagwarantowania wysokiej jakości usługi, strona ta wykorzystuje ciasteczka. Więcej na ten temat można dowiedzieć się w naszej polityce prywatności.