Aktualności

11.10.2023

Czy kropelka wody może uratować świat od suszy? Przekonajcie się sami!

Od najbliższej soboty 14 października na deski dużej sceny powraca "Bajka o deszczowej kropelce i tęczy". Spektakl dla widzów i widzek od lat 4 to poetycka opowieść o dojrzewaniu do odpowiedzialności i empatii
Czytaj więcej
09.10.2023

Gramy na Festiwalu Korczak!

Już za chwilę startuje 27. edycja Międzynarodowego Festiwalu Teatrów dla Dzieci i Młodzieży KORCZAK DZISIAJ! Festiwal odbędzie się w dniach 19-28 października 2023, a my w tym roku w ramach festiwalu zagramy spektakl "Wszystko w głowie" i zaprosimy na wystawę w działaniu "Gwiezdne Dzieci".
Czytaj więcej
05.10.2023

Królewna Logorea i Niedźwiedź, czyli świat współczesnej baśni na dużej scenie!

Co przystoi Królowi? Czy Królowa może jeździć na wrotkach? Gdzie ma się podziać Królewna, która zamiast przyuczać się do siedzenia na tronie woli czytać książki? Zapraszamy na współczesną baśń "Królewna Logorea i Niedźwiedź" już w najbliższy weekend 7-8 października!
Czytaj więcej
03.10.2023

Spektakle z audiodeskrypcją w ramach Festiwalu Kultury bez Barier

Guliwer jest dostępny.  Jak co roku bierzemy udział w Festiwalu Kultury bez Barier. W tym roku zapraszamy na dwa spektakle z audiodeskrypcją: Koziołka Matołka w dniu 6 października o godz. 10:00 oraz Porce i Lanę 7 października o godz. 13:00. Dodatkowo po spektaklu "Porce i Lana" zapraszamy wszystkich widzów i widzki na działanie sensoryczne "Delikatność".
Czytaj więcej
05.10.2023

Sieciujemy!

W dniu w dniu 5 października w godz. 12.30-16.30 odbędzie się w Guliwerze pierwsze spotkanie sieciujące praktyczek i praktyków edukacji kulturalnej,, współorganizowane przez Biuro Kultury Urzędu m.st. Warszawy, Warszawskie Obserwatorium Kultury i Teatr Lalek Guliwer.
Czytaj więcej
01.10.2023

Jedziemy na festiwal do Ostarvy!

Już 2 października o godz. 10:00 Teatr Guliwer zagra na 14. Międzynarodowym Festiwalu Teatru Lalek "Spectaculo Interesse" w Ostravie w Czechach! Dla festiwalowej publiczności zaprezentujemy spektakl "Czy umiesz gwizdać, Joanno?" w reżyserii Anny Przygody i Tomasza Kowola. 
Czytaj więcej
29.09.2023

„Przyjaciel Automateusza” na Festiwalu Dziecinada!

Gramy "Przyjaciela Automateusza" na 10. Festiwalu Dziecinada we Wrocławiu!
Czytaj więcej
27.09.2023

Gramy na Mokotowskim Trójdzionku Teatralnym!

Kolejny raz bierzemy udział w fantastycznej inicjatywie Mokotowski Trójdzionek Teatralny organizowanej przez Dorożkarnie.
Czytaj więcej
25.09.2023

„Koziołek Matołek” poszukuje Pacanowa

Koziołkowy rozkład jazdy rozpoczynamy 30 września i gramy, aż do 6 października!
Czytaj więcej
19.09.2023

Historia zagubionej maskotki wraca na afisz!

Kto nigdy nie zgubił swojej ulubionej maskotki ? Już od soboty 23 września na deski dużej sceny powraca współczesna baśń  o zgubieniu i zagubieniu „Miłoś, czyli nie bój się łosiu”  Jakuba Krofty i Marii Wojtyszko.
Czytaj więcej
13.09.2023

Grający hologram, czyli premiera „Uśmiechu bez kota”

Zapraszamy na pierwszą premierę w sezonie – operę hologramową „Uśmiech bez kota”, która odbędzie się już 16 września w ramach 13. Festiwalu Muzyki Współczesnej dla Dzieci Mała Warszawska Jesień i 66. Międzynarodowego Festiwalu Muzyki Współczesnej „Warszawska Jesień”. Spektakl paraoperowy, według koncepcji i w wykonaniu wybitnej, polskiej, współczesnej kompozytorki i wokalistki Agaty Zubel powstał na podstawie opowieści „Alicji po drugiej stronie lustra” i wątków z „Alicji w Krainie Czarów” Lewisa Carrolla.
Czytaj więcej
08.09.2023

Zgłoś się i stwórz z nami grę miejską!

Wspólnie z Multimedialną Biblioteką Publiczną w Dzielnicy Mokotów ogłaszamy nabór wolontariuszy i wolontariuszek! Jeśli lubisz różnego rodzaju działania twórcze, szukasz miejsca, w którym rozwiniesz swoje umiejętności i chcesz zrobić coś na rzecz lokalnej społeczności zgłoś się do nas i stwórz z nami gre miejską. 
Czytaj więcej

W celu zagwarantowania wysokiej jakości usługi, strona ta wykorzystuje ciasteczka. Więcej na ten temat można dowiedzieć się w naszej polityce prywatności.