Aktualności

11.04.2023

Adaptacje baśni H. Ch. Andersena na deskach dużej sceny!

Poświąteczny tydzień w Teatrze Guliwer upływa pod znakiem adaptacji baśni Hansa Christiana Andersena. Do piątku (14.04) możecie oglądać "Calineczkę" w reż. Marka Ciunela. Opowieść o mierzącej wyłącznie cal dziewczynce zostaje zaprezentowana w niezwykle barwnej muzycznej odsłonie. Dzieci od lat 5. będą miały okazję podziwiać świat postaci niewielkich rozmiarów i ich olbrzymich historii.
Czytaj więcej
07.04.2023

Spokoju i odpoczynku na święta!

Drogie Widzki, Drodzy Widzowie, życzymy Wam spokoju, życzliwości i odpoczynku na święta. Słonecznej i wiosennej Wielkiej Nocy dla Was i Waszych najbliższych. Trzymajcie się…
Czytaj więcej
30.03.2023

Calineczka po raz 200!

Od soboty 1 kwietnia na deski dużej sceny wraca spektakl "Calineczka" w reżyserii Marka Ciunela. Spektakl miał swoją premierę w  maju 2010 roku i grany jest od blisko 13 lat!
Czytaj więcej
13.03.2023

Orecchio, brat Pinokia – światowa prapremiera!

Już 25 marca w Teatrze Guliwer odbędzie się prapremiera sztuki „Orecchio, brat Pinokia” belgijskiego dramatopisarza Merlina Vervaeta w tłumaczeniu Jana Nowaka, którą wyreżyseruje Ada Tabisz. Spektakl dla widzów od lat 5 będzie opowieścią, w której na pierwszy plan wysuwa się nieznany przez nikogo brat Pinokia – Orecchio.
Czytaj więcej
10.03.2023

Dzieci piszą wiersze w Guliwerze, czyli weekendowe warsztaty „Wiersz na gapę”!

W nadchodzący weekend 11-12 marca zapraszamy Was na warsztaty z tworzenia i mówienia wierszy "Wiersz na gapę"! Wydarzenie jest zaplanowane jako cykl dwóch trzygodzinnych warsztatów, w ramach których dzieci mogą pracować same wraz z prowadzącymi, bez udziału opiekunów. Całość wydarzenia jako cykl edukacyjno-artystyczny jest zaplanowane w formule slamu poetyckiego, współtworzonego przez dzieci.
Czytaj więcej
09.03.2023

O wierszach – czyli kilka pytań do pisarza i poety Grzegorza Uzdańskiego!

Od najbliższej soboty na deski Guliwera wraca spektakl "Sen na gapę", a także odbędą się towarzyszące spektaklowi warsztaty "Wiersz na gapę". Z tej okazji zadaliśmy kilka pytań autorowi sztuki "Sen na gapę", pisarzowi i poecie Grzegorzowi Uzadńskiemu. 
Czytaj więcej
06.03.2023

„Sen na gapę” powraca!

Od najbliższej soboty 11 marca na deski dużej sceny powraca spektakl "Sen na gapę". Sztuka pisarza i poety Grzegorza Uzdańskiego w reżyserii Roberta Drobniucha to niezwykle barwna opowieść o marzeniach, niewielkich smutkach i nieco większych strachach, które mieszkają w środku każdego z nas.
Czytaj więcej
01.03.2023

Autorzy Obrabków w Warszawie! Spotkanie autorskie z warsztatami.

Wspólnie z Wydawnictwem Zakamarki zapraszamy 12 marca o godz. 15:00 na spotkanie autorskie z z autorami serii o rodzinie Obrabków Andersem Sparringiem i Perem Gustavssonem oraz na towarzyszące spotkaniu warsztaty literacko-plastyczne Wymyśl swojego Obrabka!
Czytaj więcej
27.02.2023

Guliwer dostępny, czyli Bromba i Inni na scenie Liliput oraz Królestwa na dużej scenie od 4 marca!

Od najbliższej soboty 4 marca zapraszamy na dwa wspaniałe spektakle, które zostały stworzone z myślą o osobach z niepełnosprawnościami. Na scenie Liliput zagramy spektakl „Bromba i Inni”, czyli  przedstawienie przyjazne osobom niewidomym i słabowidzącym. Na dużą scenę zapraszamy na "Królestwa", czyli przedstawienie dla osób o różnych wrażliwościach sensorycznych, w tym dla osób w spektrum autyzmu.
Czytaj więcej
24.02.2023

Ogłoszenie o pracę!

Szukamy do naszego zespołu graficzki lub grafika!  Więcej informacji o ofercie pracy można znaleźć pod linkiem Oferta pracy projektant ka graficzny Zainteresowane osoby zapraszamy do przesyłania swoich CV.
Czytaj więcej

W celu zagwarantowania wysokiej jakości usługi, strona ta wykorzystuje ciasteczka. Więcej na ten temat można dowiedzieć się w naszej polityce prywatności.