Aktualności

08.09.2023

Zgłoś się i stwórz z nami grę miejską!

Wspólnie z Multimedialną Biblioteką Publiczną w Dzielnicy Mokotów ogłaszamy nabór wolontariuszy i wolontariuszek! Jeśli lubisz różnego rodzaju działania twórcze, szukasz miejsca, w którym rozwiniesz swoje umiejętności i chcesz zrobić coś na rzecz lokalnej społeczności zgłoś się do nas i stwórz z nami gre miejską. 
Czytaj więcej
25.09.2023

Jesteśmy na Festiwalu Kultury bez Barier!

Kolejny rok bierzemy udział w Festiwalu Kultury bez Barier! Tym razem pojawimy się tam ze spektaklami z audiodeskrypcją.
Czytaj więcej
01.09.2023

Startujemy z nowym sezonem 2023/2024!

Dostępny, otwarty, różnorodny i wielokulturowy – taki będzie kolejny sezon w Teatrze Lalek Guliwer. Autorskie projekty będą przeplatać się ze współczesną dramaturgią i adaptacjami literatury dla dzieci, a nowe historie będą stanowić główną oś sześciu premierowych spektakli. Sezon 2023/2024 upłynie także pod znakiem szerszej dostępności programu i partycypacji młodej widowni w procesach twórczych.
Czytaj więcej
01.09.2023

Oddaj głos na Guliwera w plebiscycie „Słoneczniki”!

Rodzicu, oddałeś już swój głos w plebiscycie „Słoneczniki”? Jeśli nadal tego nie uczyniłeś – przypominamy, że wciąż możesz zrobić to tutaj! Spektakl do słuchania „Wszystko…
Czytaj więcej
25.08.2023

Łapcie bilety na wrześniowe spektakle!

Repertuar na wrzesień już zawitał na naszej stronie! Pierwsze spektakle "Brzydkiego Kaczątka" zagramy już 9 września! W repertuarze na wrzesień znajdziecie doskonale znane Wam tytuły jak: "Śpiąca Królewna", "Miłoś, czyli nie bój się łosiu, "Przyjaciel Automateusza" czy "Koziołek Matołek", ale także premierę opery hologramowej dla dzieci "Uśmiech bez kota".
Czytaj więcej
17.08.2023

Ruszyła sprzedaż biletów!

Właśnie uruchomiliśmy sprzedaż biletów na nowy sezon! Sprawdźcie nasz repertuar na wrzesień i zobaczcie, co gramy dla Was w nowym sezonie.
Czytaj więcej
18.07.2023

Guliwer na wczasach, czas na wakacje!

Czas wakacji w teatrze to czas przygotowań do kolejnego sezonu, ale nie tylko! W naszych trzech cyklach na Facebooku zapraszamy Was do rebusowej zabawy, zabieramy w  podróże i polecamy wydarzenia kulturalne!
Czytaj więcej
30.06.2023

Podsumowanie sezonu!

Teatr Lalek Guliwer przeszedł w sezonie 2022/2023 szereg zmian, zarówno w kontekście repertuaru, nowego języka wizualnego czy realizowanych projektów. Powstało sześć premier, którym towarzyszyły liczne działania edukacyjne. W wydarzeniach i spektaklach Teatru brało udział ponad 62 000 widzów i widzek. Teatr zagrał 459 spektakli i zaprosił na ponad 50 różnych wydarzeń.
Czytaj więcej
29.06.2023

Nowa identyfikacja Teatru!

Zmieniliśmy identyfikację wizualną Teatru. Guliwer jest teatrem otwartym, słuchającym, reagującym. Zmiana identyfikacji nastąpiła z potrzeby, by nowy język wizualny instytucji nawiązywał do wielopokoleniowej tradycji Guliwera, a jednocześnie odpowiadał na zmieniające się potrzeby młodej widowni.
Czytaj więcej
26.06.2023

Koniec sezonu z warsztatami!

Sezon 2022/2023 kończymy warsztatami "Ssaki, ptaki, teatralne draki" dla dzieci między trzecim, a szóstym rokiem życia.
Czytaj więcej
22.06.2023

Badanie publiczności – wypełnij ankietę!

Chcielibyśmy jeszcze lepiej odpowiadać na Wasze potrzeby i mamy do Was prośbę o wypełnienie krótkiej ankiety (czas wypełniania max 7 min!) dotyczącej naszego Teatru i naszej pracy.
Czytaj więcej
19.06.2023

„Orecchio, brat Pinokia” na koniec sezonu!

Na koniec sezonu czeka na Was "Orecchio, brat Pinokia". Kto jeszcze nie miał okazji zobaczyć pięknej historii o trudnych emocjach niech jak najszybciej wpada do Guliwera!
Czytaj więcej

W celu zagwarantowania wysokiej jakości usługi, strona ta wykorzystuje ciasteczka. Więcej na ten temat można dowiedzieć się w naszej polityce prywatności.