Aktualności

24.02.2023

Ogłoszenie o pracę!

Szukamy do naszego zespołu graficzki lub grafika!  Więcej informacji o ofercie pracy można znaleźć pod linkiem Oferta pracy projektant ka graficzny Zainteresowane osoby zapraszamy do przesyłania swoich CV.
Czytaj więcej
07.02.2023

Luty w Guliwerze!

Ferie wcale nie muszą być nudne! Żeby się o tym przekonać wystarczy przyjść do Guliwera. Na czas zimowych ferii (11-28.02) przygotowaliśmy dla Was specjalną ofertę. Bilety na wszystkie spektakle od wtorku do piątku będziecie mogli kupić w wyjątkowej cenie 25 zł.
Czytaj więcej
02.02.2023

Ogłoszenie!

Zapraszamy osoby niewidome i słabowidzące w wieku 18+ do przesyłania swoich zgłoszeń w związku z naborem do roli męskiej w spektaklu w reżyserii Julii Szmyt. Spektakl powstaje w ramach projektu „RówniRóżni.doc”. Ze względu na charakter i dokumentalną formę spektaklu poszukujemy aktora - osoby niewidomej bądź słabowidzącej.
Czytaj więcej
30.01.2023

„Królewna Logorea i Niedźwiedź” wracają w lutym do Guliwera!

Z początkiem lutego zapraszamy Was na niezwykły spektakl Jakuba Krofty i Marii Wojtyszko "Królewna Logorea i Niedźwiedź"!
Czytaj więcej
26.01.2023

Guliwer gra z WOŚP!

Siema! Guliwer gra razem z WOŚP! Weź udział w licytacji i wylicytuj dla siebie i swoich bliskich spacer po zakamarkach teatru!
Czytaj więcej
25.01.2023

Ferie w Guliwerze!

Zimowe wakacje nie muszą być nudne! Przyjdź do Guliwera i spędź z nami najlepsze ferie tej zimy! Przygotowaliśmy dla Was niezwykłą ofertę specjalnie po to, żeby czas spędzony w teatrze stał się najlepszą atrakcją tej zimy.
Czytaj więcej
18.01.2023

Weź udział w bezpłatnych warsztatach „Wewnętrzne krajobrazy”!

Zapraszamy na warsztaty pod hasłem "Wewnętrzne krajobrazy", przyjazne osobom w spektrum autyzmu. Warsztaty przeznaczone są dla rodzin z dziećmi w wieku 9-14 lat.
Czytaj więcej
12.01.2023

Nowość w repertuarze, czyli warsztaty w Ferie!

Już 11 lutego startuje nowy cykl warsztatów Teatralnik Guliwera. Każdy z warsztatów przybliży widzom inne pojęcia ze świata teatru. Podczas działań uczestnicy będą ożywiać przedmioty, wezmą udział w polifonicznym koncercie kształtów i kolorów oraz poznają, co to jest dialog
Czytaj więcej
02.01.2023

Fikaj z Koziołkiem Matołkiem!

Już od 7 stycznia będzie można zwiedzać wystawę "Fikaj z Koziołkiem Matołkiem" w Muzeum Karykatury w Warszawie, której partnerujemy!  Wszystkie dzieci w wieku 4-10 lat zapraszamy na fikanie z Koziołkiem Matołkiem do muzeum, a już w lutym (18-24.02) do nas na spektakle "Koziołka Matołka"!
Czytaj więcej
02.01.2023

SEN NA GAPĘ – PRAPREMIERA 14 stycznia!

Już 14 stycznia 2023 r. o godz. 17:00 zapraszamy na premierę sztuki „Sen na gapę” Grzegorza Uzdańskiego w reżyserii Roberta Drobniucha! „Sen na gapę” Grzegorza Uzdańskiego to niezwykle barwna opowieść o marzeniach, niewielkich smutkach i nieco większych strachach, które rozgrywają się w środku każdego z nas.
Czytaj więcej

W celu zagwarantowania wysokiej jakości usługi, strona ta wykorzystuje ciasteczka. Więcej na ten temat można dowiedzieć się w naszej polityce prywatności.