Aktualności

26.10.2022

Finał projektu #połączenia – podsumowanie!

24 października odbył się finał projektu #połączenia mający na celu integracje dzieci uchodźczych i neuroatypowych przez formy teatru partycypacji. Dzieci przedstawiły 4 etiudy, nad którymi pracowały z naszymi kolektywami przez dwa miesiące.
Czytaj więcej
26.10.2022

Wielki powrót Różowego Gościa!

Muzyka na żywo, dynamizm i pełne zwrotów akcji sytuacje to wielkie atuty przedstawienia, które opowiada na scenie historię bardzo prawdziwą, ale trochę jak z innej planety. Od najbliższej soboty 29 października na dużą scenę powraca "Różowy Gość"!
Czytaj więcej
24.10.2022

„Królestwa” docenione na festiwalach!

Spektakl "Królestwa", który powstał w koprodukcji z Teatrem 21 został ponownie doceniony na festiwalach teatralnych!  
Czytaj więcej
18.11.2022

Ogłoszenie o pracę

Uprzejmie informujemy, że trwa nabór na stanowisko młodszy księgowy / młodsza księgowa. Zgłoszenia przyjmujemy do 30 listopada. Szczegóły tutaj. Czekamy na Ciebie!…
Czytaj więcej
19.10.2022

Niezapominajka, czyli opowieść o pamięci i przyjaźni z muzyką na żywo.

Na deskach dużej sceny od najbliższej soboty 22 października widzowie będą mogli zobaczyć spektakl „Wojna, która zmieniła Rondo. Niezapominajka” z muzyką na żywo, którego premiera miała miejsce w ramach w ramach 12. Festiwalu Muzyki Współczesnej dla Dzieci Mała Warszawska Jesień i 65. Festiwalu Muzyki Współczesnej „Warszawska Jesień”.
Czytaj więcej
14.10.2022

Koziołek Matołek powraca!

Na dużą scenę Guliwera powraca Koziołek Matołek! Inscenizacja klasyki polskiej literatury dla dzieci grana jest w Teatrze Guliwer od 14 lat!
Czytaj więcej
11.10.2022

Oferta pracy!

Zapraszamy do aplikowania na stanowisko Zastępcy / Zastępczyni Głównej Księgowej! Na zgłoszenia czekamy  do 15 października.
Czytaj więcej
11.10.2022

Rusza Festiwal Korczak! Na scenie Guliwera spektakl „Królestwa” i gościnnie „Biruta i Tajemnica Rzeki”.

Dziś startuje 26. edycja Międzynarodowego Festiwalu Teatrów dla Dzieci i Młodzieży KORCZAK DZISIAJ. Motto tegorocznej edycji brzmi „Dziecko ma prawo do sztuki”, a wśród zaproszonych spektakli jest m.in. nasz spektakl "Królestwa".
Czytaj więcej
05.10.2022

„Miasto Świateł” w ramach Festiwalu „Lalka też Człowiek”

Już w najbliższy poniedziałek (10.10.2022) o 12.00 zagramy "Miasto świateł" w reż. Davida Zuazoli na Scenie Liliput w ramach XV Międzynarodowego Festiwalu Teatru Lalek i Animacji Filmowych dla Dorosłych „Lalka Też Człowiek”.
Czytaj więcej
03.10.2022

„Królestwa” w ramach Festiwalu Kultury bez Barier #MOŻESZ!

Już 9 października o godz. 13:00 gramy "Królestwa" Marty Stańczyk w reż. Justyny Sobczyk w ramach Festiwalu Kultury bez Barier. Festiwal Kultury Bez Barier to najbardziej otwarte wydarzenie w Polsce. Tu #MOŻESZ! korzystać z kultury, niezależnie od stopnia i rodzaju niepełnosprawności.
Czytaj więcej

W celu zagwarantowania wysokiej jakości usługi, strona ta wykorzystuje ciasteczka. Więcej na ten temat można dowiedzieć się w naszej polityce prywatności.