Orecchio, brat Pinokia

Autor: Merlin Vervaet

Scena Duża 70 min. + przerwa Premiera: 25.03.2023 Od lat 5

Orecchio, brat Pinokia

Autor: Merlin Vervaet

Opis

Jak to jest mieć brata tak słynnego, że sam Disney kręci o nim filmy? Jak to jest zawsze być tym drugim, w niczym nieprzypominającym cech tego pierwszego i zawsze lepszego? „Orecchio, brat Pinokia” to historia o wyjątkowości każdego z nas. Merlin Vervaet nakreśla rzeczywistość, w której można unosić się w powietrze ze strachu i zasypiać w trakcie niesamowicie nudnych historii.

Czy w takim świecie można znaleźć miejsce na wiarę w siebie i własną pasję? Orecchio musi zmierzyć się nie tylko z oczekiwaniami rodziny, ale także własnym wyobrażeniem o sobie. Reżyserka Ada Tabisz przedstawia nam opowieść o dylematach związanych z własną tożsamością i nie zawsze łatwą relacją z rodzeństwem. Kim więc zostanie Orecchio? Słynnym prezenterem pogody czy aktorem? A może po prostu Orecchiem.

 

Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem Guliwer dostępny, gdzie można przeczytać o profilu sensorycznym spektaklu ( jaki jest dźwięk, światło, obraz).

Guliwer dostępny__Orecchio, brat Pinokia

Reżyseria: Ada Tabisz

Tłumaczenie: Jan Nowak

Scenografia: Aleksandra Starzyńska

Choreografia: Hashimotowiksa (Paulina Jaksim)

Reżyseria światła: Alicja Pietrucka

Multimedia: Emilia Gumańska (Bizmut Film)

Muzyka: Dominik Skwarek

Obsada: Izabella Kurażyńska, Elżbieta Pejko, Paweł Jaroszewicz, Damian Kamiński, Tomasz Kowol, Jacek Poniński, Krzysztof Prygiel, Jakub Szlachetka (gościnnie), Adam Wnuczko

Asystent reżyserki: Paweł Jaroszewicz

Inspicjent: Jacek Poniński

 

Partnerzy:

Galeria

W celu zagwarantowania wysokiej jakości usługi, strona ta wykorzystuje ciasteczka. Więcej na ten temat można dowiedzieć się w naszej polityce prywatności.