Mój teatr jest tam gdzie ja

Scena Liliput 50 min. Od lat 5

Mój teatr jest tam gdzie ja

Opis

Teatr Tashka ( z wydawnictwo Tashka) zaprasza na gościnne pokazy spektaklu „Mój teatr jest tam gdzie ja”. Pokazy odbędą na scenie Liliput Teatru Guliwer.

„Mój teatr jest tam gdzie ja” to interaktywny spektakl stworzony z myślą o małym ale także większym widzu, opowiadający o sile marzeń.
Główna bohaterka Joanna, kelnerka z potrzeby, artystka z wyboru, wciąga przybyłych gości w swój tajny plan – przy ich współudziale chce namówić właściciela kawiarni – Krzysztofa aby otworzył w kawiarni teatr i… występował razem z nią. W tym celu przebiera się i wymyśla historie do których odgrywania namawia Krzysztofa.

Na oczach widzów ze zwykłych, kawiarnianych rzeczy tworzony jest świat teatru – łyżka staje się gryzącą wszystkich Hanią, obrus – sceniczną kotarą czy kredens, przedszkolem z krzyczącymi filiżankami-dziećmi. Widzowie siedząc przy kawiarnianych stolikach stają się współtwórcami spektaklu – śpiewają piosenki,  dopowiadają historie, biorą nawet udział w cyrkowej paradzie. Wszystko jest tu możliwe!

Spektakl  to opowiedziana z dużą dozą humoru historia o sile jaka w Nas drzemie – jeżeli chcemy coś zrobić, naprawdę możemy wszystko! Nie ważne gdzie, jak i z czego – marzenia można spełniać wszędzie i zawsze!

Producent: Teatr Tashka

Tekst :  Maria Wojtyszko

Teksty piosenek: Magdalena Młynarczyk

Reżyseria i adaptacja: Magdalena Młynarczyk

Scenografia i kostiumy: Katarzyna Kucharska

Muzyka: Magdalena Gorwa

Występują:

Joanna: Julia Bochenek

Krzysztof: Krzysztof Prygiel

Dźwięk: Wojciech Karwacki

Światło: Bartosz Srebrzyński

Zdjęcia: Maciej Zakrzewski

Plakat/grafika: Robert Romanowicz

W celu zagwarantowania wysokiej jakości usługi, strona ta wykorzystuje ciasteczka. Więcej na ten temat można dowiedzieć się w naszej polityce prywatności.