„Ssaki, ptaki, teatralne draki” – interaktywne warsztaty online

„Ssaki, ptaki, teatralne draki” to cykl 3 interaktywnych warsztatów online z elementami teatru lalek. Podczas warsztatów na żywo przenosimy się z uczestnikami do świata przyrody, by językiem teatru badać zachowania dzikich zwierząt.  

Co zwierzęta mają wspólnego z teatrem? Czy w świecie dzikiej przyrody kryją się artystyczne talenty? 

Udział w humorystycznych, inspirowanych światem zwierząt warsztatach z elementami teatru lalek sprawi, że każdy uczestnik znajdzie swoją przestrzeń do twórczej aktywności. Będziemy pobudzać nie tylko wyobraźnię, ale też nasze ręce, nogi i struny głosowe. Poprzez język teatru, ruch i zabawę uczestnicy będą badać świat przyrody wokół trzech tematów: głos, ciało i rytm.  

Do warsztatów każdorazowo dołączony jest manualczyli podręcznik z podpowiedziami do działań twórczych (w wersji elektronicznej), który może posłużyć do zgłębienia tematu warsztatów i kreatywnych poszukiwań w przyrodzie! 

 

Część pierwsza – Rytm.   

Rytm jest wokół nas, towarzyszy nam na co dzień, w szkole, w domu, w teatrze. Nasze serca biją rytmicznie, chodzimy, biegamy, tańczymy w rytmie. Rytm obserwujemy także w przyrodzie i świecie zwierząt. Do jakich działań twórczych może sprowokować nas kameleon czy krab skrzypek? Dowiedzcie się podczas naszych zajęć!  

Bądźcie gotowi na teatralne emocje i twórcze działania w przyjaznej atmosferze!  

 

Jak wziąć udział?  
Warsztaty odbywają się na platformie zoom. Każdy uczestnik po zakupie biletu otrzyma link do udziału w wydarzeniu nie później niż na godzinę przed rozpoczęciem warsztatów, a także instrukcję dotyczącą udziału w warsztatach oraz manual do pracy twórczej. *
Dla kogo? 
Warsztaty ma charakter wielopokoleniowy, przeznaczondla wszystkich od 4 roku życia.
Czas trwania30 minut 
Liczba uczestników – 20
Cena biletu rodzinnego  20 zł 

KUP BILET 

 

Pomysł i koncepcja cyklu: Robert Jarosz
Reżyseria i opracowanie/część RYTM:  Milena Kranik
Scenografia: Mária Bačová
Prowadzenie: Tomasz Kowol i Adam Wnuczko / Honorata Zajączkowska i Damian Kamiński  

*Ze względu na specyfikę platformy zoom informujemy, że wszyscy widzowie będą widoczni dla aktorów ale także dla siebie nawzajem!

W celu zagwarantowania wysokiej jakości usługi, strona ta wykorzystuje ciasteczka. Więcej na ten temat można dowiedzieć się w naszej polityce prywatności.