WIECZORYNKI / czytania

Wieczorynki to cykl wieczornych spotkań z literaturą dla dzieci.
W ramach cyklu publikujemy nagrania wideo z czytaniami baśni przez aktorów. Wszystkie nagrania są dostępne na oficjalnym kanale YouTube i na Facebooku.

 

NASZA WARWASZA / cykl słuchowisk

Nasza Warwasza to cykl wyjątkowych słuchowisk, które realizowane są w warunkach domowych przez aktora Tomasza Kowla i jego dzieci.

Słuchowiska powstają we współpracy z naszymi widzami. Inspiracją do napisania scenariuszy kolejnych odcinków słuchowiska są teksty i pomysły nadsyłane przez naszych widzów. Wszystkie części słuchowiska #NaszaWarszwa publikujemy na naszym profilu Facebook oraz oficjalnym kanale YouTube.

Jak przyłączyć się do zabawy ?

Wystarczy odsłuchać pierwszą część słuchowiska pt. Zaproszenie, wymyślić własne przygody w mieście Warwasza i przesłać je w formie tekstów (max 500 wyrazów) na adres promocja@​teatrguliwer.waw.pl. Kolegium redakcji #NaszaWarwasza wybierze najciekawsze przygody do kolejnej części!

W celu zagwarantowania wysokiej jakości usługi, strona ta wykorzystuje ciasteczka. Więcej na ten temat można dowiedzieć się w naszej polityce prywatności.