Jak się robi cyrk?

Autor: Ivan Pilný

Scena Duża 80 min. + przerwa Premiera: 09.03.2019 Od lat 5

Jak się robi cyrk?

Autor: Ivan Pilný

Opis

„Jak się robi cyrk?” to niezwykle współczesna baśń o drodze ku szczęściu wiodącej przez realizację najskrytszych pasji i talentów. Historia spektaklu rozgrywa się wokół spotkania młodego adepta sztuki cyrkowej z mistrzem, który najlepsze lata swojej aktywności ma już za sobą. Czy uda im się znaleźć wspólny język i zespolonymi siłami powołać do życia to, co kochają najbardziej – czyli cyrk? Widowiskowa rewia numerów cyrkowych realizowanych w konwencji czarnego teatru staje się w tym przypadku międzypokoleniowym łącznikiem, pokazując, że w kwestii umiejętności posługiwania się wyobraźnią na przestrzeni lat nie zmieniło się aż tak wiele. Jak się robi cyrk mając do dyspozycji tylko wyobraźnię? Przekonajcie się sami!

Spektakl dla widzów od lat 5.

Przekład: Jerzy Rochowiak
Reżyseria: Punch Mama
Scenografia: Pavel Hubička
Muzyka: Tomasz Lewandowski
Plastyka ruchu: Arkadiusz Buszko
Multimedia: Przemysław Żmiejko

Obsada: Katarzyna Brzozowska, Izabella Kurażyńska, Honorata Zajączkowska, Damian Kamiński, Paweł Jaroszewicz, Maciej Owczarzak, Adam Wnuczko

Inspicjentka: Małgorzata Grabara

Galeria

W celu zagwarantowania wysokiej jakości usługi, strona ta wykorzystuje ciasteczka. Więcej na ten temat można dowiedzieć się w naszej polityce prywatności.