Warsztaty wokół spektaklu „Miasto Świateł”

Scena Liliput 180 min. + przerwa Od lat 8

Warsztaty wokół spektaklu „Miasto Świateł”

Opis

Miasto to największa scena, na której każdego dnia odbywają się tysiące przedstawień. Jeden dzień w mieście kryje w sobie niezliczoną liczbę historii. Opowiadane przez budynki, ulice, chodniki i parki, a także rodzące się między ludźmi, zwierzętami i bytami nieludzkimi. Tym razem te tysiące opowieści, zdarzeń, wspomnień i marzeń mają szansę ożyć na naszej scenie teatralnej w spektaklu “Miasto Świateł”.

 

Wspólnie z reżyserem i scenografem spektaklu Davidem Zuazolą zapraszamy na bezpłatne warsztaty twórcze, w ramach, których wspólnie zbudujemy miniaturowe miasto z naszych opowieści i zebranych materiałów, które będą głównym budulcem scenografii spektaklu. Warsztaty będą inspiracją do powstania scenariusza i scenografii przedstawienia o mieście.

 

Warsztaty przeznaczone są dla osób od 8 –108 roku życia. Obowiązują zapisy pod adresem: organizacja@teatrguliwer.pl

Zachęcamy, aby na warsztaty zabrać ze sobą materiały do recyklingu (plastikowe opakowania, elektrośmieci, zepsute zabawki, drewniane elementy), które posłużą do wspólnego budowania miasta.

W celu zagwarantowania wysokiej jakości usługi, strona ta wykorzystuje ciasteczka. Więcej na ten temat można dowiedzieć się w naszej polityce prywatności.