Międzypokoleniowe warsztaty muzyczne/didżejskie

Scena Liliput 120 min. Od lat 5

Międzypokoleniowe warsztaty muzyczne/didżejskie

Opis

Teatr Guliwer ma 75 lat!

W tak godnym wieku seniorskim z radością włączamy się w tegoroczną akcję “Weekend seniora z kulturą”! W ramach wydarzenia zapraszamy tandemy międzypokoleniowe na bezpłatne warsztaty DJskie – 2 października w godzinach 14:30 –16:30.

Dźwięki i muzyka to bardzo ważne elementy naszego codziennego funkcjonowania. Mogą nas zabierać w dalekie podróże w przeszłość i pobudzać naszą wyobraźnię. Muzykowanie może stać się pomysłem do wspólnego spędzania czasu różnych pokoleń, tak jak w przypadku Bertila i Nilsa ze spektaklu “Czy umiesz gwizdać, Joanno?”, który będzie można zobaczyć tego samego dnia na scenie Guliwera.  Wielokrotnie nagradzane przestawienie, które zrealizowano na podstawie słynnej książki Ulfa Starka jest historią o przyjaźni ponad pokoleniami.

Jak słuchać, aby pracować z dźwiękiem? Jak miksować utwory, aby tworzyły płynną całość? Jak stworzyć didżejską kompozycję, aby rozgrzać domowe parkiety? Zapraszamy na warsztaty wsłuchiwania się w rytmy, frazy, bity i do samodzielnego miksowania utworów. To warsztaty, z których wyjdziecie na pewno roztańczonym krokiem.

Na warsztaty zapraszamy duety międzypokoleniowe. Ilość miejsc ograniczona, obowiązują zapisy pod adresem: organizacja@teatrguliwer.pl

Warsztaty poprowadzi DJka Rayndu (Paulina Andruczyk)

 

W celu zagwarantowania wysokiej jakości usługi, strona ta wykorzystuje ciasteczka. Więcej na ten temat można dowiedzieć się w naszej polityce prywatności.