Jak działa teatr? – Noc Muzeów 2024

Scena Duża / Scena Liliput 45 min. Od lat 3

Jak działa teatr? – Noc Muzeów 2024

Opis

W tegoroczną Noc Muzeów wprowadzimy Was w świat, który na co dzień pozostaje niewidoczny dla publiczności. Twórcy z pracowni plastycznej pokażą wam jak działają lalki! Będziecie mieli niezwykłą możliwość podejrzeć, jakich używają technik oraz, co zrobić, żeby lalka ożyła.

Otworzymy przed wami również maszynerię sceny! Noc Muzeów będzie okazją, by wejść na scenę i zobaczyć pracę brygadzistów.  W tę jedną noc odsłonimy przed Wami zaplecze sceny i przeprowadzimy  tajemnymi korytarzami prowadzącymi z garderób do magazynów. Oświetleniowcy i elektroakustycy pokażą wam, jak stworzyć burzę w warunkach domowych oraz jak skutecznie zmienić noc w dzień. I odwrotnie. Gdy emocje i kurtyna opadną zabierzemy was też w świat światła i dźwięku. Ostatnim przystankiem tej podróży będzie wejście do aktorskich garderób, gdzie przygotowujecie sceniczny make-up.

Tej nocy na pewno nie będziecie się nudzić!

Udział w Nocy Muzeów jest bezpłatny, obowiązują zapisy. Startujemy o godzinie 19:30.

Ze względu na dużą liczbę zgłoszeń zapisy zostały wstrzymane. Wszystkie osoby, które wypełniły formularz, otrzymają e-mailową informację.

 

 

 

 

W celu zagwarantowania wysokiej jakości usługi, strona ta wykorzystuje ciasteczka. Więcej na ten temat można dowiedzieć się w naszej polityce prywatności.