Obcy w lesie

Autor: Danuta Parlak

Scena Duża 75 min. + przerwa Premiera: 18.02.2017 Od lat 4

Obcy w lesie

Autor: Danuta Parlak

Opis

„Obcy w lesie” to historia o mieszkańcach lasu zaniepokojonych pojawieniem się w okolicy kogoś nowego, obcego. Ciąg niefortunnych zdarzeń wzbudza w mieszkańcach nieufność i niechęć do tajemniczego, nieproszonego gościa. Kim jest obcy? I czy słusznie wysnuwa się przypuszczenie, że to on jest winien wszystkiemu, co przytrafia się mieszkańcom lasu? „Obcy w lesie” to niezwykle mądra i pouczająca historia nie tylko dla dzieci. Opowieść jest piękną lekcją o tolerancji. Spektakl jest połączeniem żywego planu oraz muppetowych lalek –leśnych bohaterów opowieści. Książka „Obcy w lesie”, na podstawie której powstał scenariusz do przedstawiania, została wyróżniona nagrodą Polskiej Sekcji iBbY 2015.

Spektakl dla widzów od lat 4.

 

 

Reżyseria: Ireneusz Maciejewski
Scenografia: Anna Chadaj
Muzyka: Piotr Klimek
Ruch sceniczny: Marta Bury
Przygotowanie wokalne: Kamil Dominiak

Obsada: Katarzyna Brzozowska, Tomasz KowolIzabella Kurażyńska, Maciej Owczarzak, Elżbieta Pejko, Jacek Poniński, Krzysztof Prygiel, Anna Przygoda, Honorata Zajączkowska

Inspicjent: Jacek Poniński

Galeria

W celu zagwarantowania wysokiej jakości usługi, strona ta wykorzystuje ciasteczka. Więcej na ten temat można dowiedzieć się w naszej polityce prywatności.