Obcy w lesie

Autor: Danuta Parlak

Scena Duża 75 min. + przerwa Premiera: 18.02.2017 Od lat 4

Obcy w lesie

Autor: Danuta Parlak

Opis

„Obcy w lesie” to historia o mieszkańcach lasu zaniepokojonych pojawieniem się w okolicy kogoś nowego. Ciąg niefortunnych zdarzeń wzbudza w bohaterach nieufność i niechęć do tajemniczego, nieproszonego gościa. Kim jest obcy? I czy to on winny jest wszystkich zdarzeniom, które przytrafiają się leśnym zwierzętom?
Zapraszamy was do niezwykłego świata, w którym razem z Królikiem i Wiewiórkami możecie rozwiązać kryminalną zagadkę i dowiedzieć się, kim jest tytułowy obcy.

Spektakl to niezwykle mądra i pouczająca lekcja o tolerancji, nie tylko dla dzieci.
Przedstawienie Ireneusza Maciejewskiego jest połączeniem żywego planu oraz muppetowych lalek – leśnych bohaterów opowieści. Książka „Obcy w lesie” Danuty Parlak, na podstawie której powstał tekst sztuki, została wyróżniona nagrodą Polskiej Sekcji iBbY 2015.

Spektakl dla widzów od lat 4.

 

 

Reżyseria: Ireneusz Maciejewski
Scenografia: Anna Chadaj
Muzyka: Piotr Klimek
Ruch sceniczny: Marta Bury
Przygotowanie wokalne: Kamil Dominiak

Obsada: Katarzyna Brzozowska, Tomasz KowolIzabella Kurażyńska, Maciej Owczarzak, Elżbieta Pejko, Jacek Poniński, Krzysztof Prygiel, Anna Przygoda, Honorata Zajączkowska

Inspicjent: Jacek Poniński

Galeria

W celu zagwarantowania wysokiej jakości usługi, strona ta wykorzystuje ciasteczka. Więcej na ten temat można dowiedzieć się w naszej polityce prywatności.