Koziołek Matołek

Autor: Kornel Makuszyński

Scena Duża 75 min. + przerwa Premiera: 08.03.2008 Od lat 4

Koziołek Matołek

Autor: Kornel Makuszyński

Opis

Kolejna inscenizacja klasyki polskiej literatury dla dzieci w Teatrze Guliwer. Przedstawienie zrealizowane jest w konwencji nawiązującej do pierwszych historyjek obrazkowych autorstwa Kornela Makuszyńskiego i Mariana Walentynowicza.

Koziołek przemierza świat, odwiedza egzotyczne kraje, przeżywa emocjonujące i pouczające przygody. Jak zwykle wyjdzie cało z każdej opresji i odnajdzie „całkiem blisko”, to co dla niego najlepsze. Forma spektaklu łączy żywy plan, animację przedmiotów oraz teatr cieni.

Zapewniamy, że żadne dziecko nie wyjdzie ze spektaklu zawiedzione! „Koziołek  Matołek” to doskonały łącznik międzypokoleniowy. Postać niesfornego Koziołka zachęca do familijnego dialogu, bowiem podróże najsłynniejszego obywatela Pacanowa wywołają uśmiech, zarówno u dziadka, jak i wnuczki

Spektakl dla widzów od lat 4.

Adaptacja: Piotr Tomaszuk
Reżyseria: Władysław Janicki
Scenografia: Eva Farkašová
Muzyka: Piotr Nazaruk
Choreografia: Władysław Janicki

Obsada: Katarzyna Brzozowska, Regina Furmańska, Izabella Kurażyńska, Iwona Mirosław-Dolecka, Tomasz Kowol, Krzysztof Prygiel, Adam Wnuczko / Damian Kamiński

Inspicjentka: Małgorzata Grabara

Galeria

W celu zagwarantowania wysokiej jakości usługi, strona ta wykorzystuje ciasteczka. Więcej na ten temat można dowiedzieć się w naszej polityce prywatności.