Guli improwizuje

Scena Duża 60 min. + przerwa Premiera: 04.06.2022 Od lat 6

Guli improwizuje

Opis

Wyobraźcie sobie przedstawienie, które nie ma scenariusza. Teatr, w którym aktorzy sami decydują, w jaką postać się wcielą i na jak długo, a publiczność podrzuca im własne pomysły. Spektakl, który za każdym razem przebiega i kończy się inaczej. Albo lepiej – zamiast tylko to sobie wyobrażać, przyjdźcie na spektakl „Guli improwizuje”!

Teatr Guliwer i Klub Komediowy zapraszają na wyjątkowe wydarzenie sceniczne, które powstanie na bieżąco, na oczach publiczności, w oparciu o słowa i inspiracje od widzów! Razem z bohaterami wybierzemy się w niezwykłą podróż, pełną zadań, niespodzianek i zabawy! Może na naszej ścieżce pojawi się dwugłowe smoczysko, a może robot kodujący za pomocą rymów. Nie dowiemy się, póki nie wyruszymy w drogę!

Teatr improwizowany jest teatrem zespołowym i jednorazowym. Jest niezwykle zaskakujący i niebywale zabawny!  Widzowie biorą udział w przedstawieniu, nadają mu bieg i proponują własne pomysły na sceny.  Spektakl improwizowany jest doskonałym narzędziem poszerzającym granice wyobraźni – i dzieci, i dorosłych.

Spektakl „Guli improwizuje” powstał w wyniku kilkutygodniowej pracy warsztatowej prowadzonej przez instruktorów i aktorów z  Klubu Komediowego – niezależnej sceny teatralnej działającej w Warszawie od 2014 roku (przy placu Zbawiciela, a od niedawna także w klubie Rakieta). Klub Komediowy gra oryginalne formaty i spektakle własnej produkcji: spektakle improwizowane, kabaret literacki, a także stand-up czy dubbingi – będące różnymi formami komedii na żywo. Jest wiodącą sceną tego typu w Warszawie, i (podobno wciąż) jedynym klubem komediowym w Polsce.

 

Przygotowanie sceniczne (Klub Komediowy): Michał Sufin, Karolina Pańczyk, Karolina Norkiewicz

Współpraca kostiumograficzna: Julia Szeweluk

Scenografia: Michał Jońca

Obsada: Anna Przygoda, Honorata Zajączkowska, Paweł Jaroszewicz, Tomasz Kowol, Maciej OwczarzakKrzysztof Prygiel

Inspicjent: Krzysztof Prygiel

Galeria

W celu zagwarantowania wysokiej jakości usługi, strona ta wykorzystuje ciasteczka. Więcej na ten temat można dowiedzieć się w naszej polityce prywatności.