Jak działa teatr? – Noc Muzeów 2024

W tegoroczną Noc Muzeów wprowadzimy Was w świat, który na co dzień pozostaje niewidoczny dla publiczności. Twórcy z pracowni plastycznej pokażą wam jak działają lalki! Będziecie mieli niezwykłą możliwość podejrzeć, jakich używają technik oraz, co zrobić, żeby lalka ożyła.

Otworzymy przed wami również maszynerię sceny! Noc Muzeów będzie okazją, by wejść na scenę i zobaczyć pracę brygadzistów.  W tę jedną noc odsłonimy przed Wami zaplecze sceny i przeprowadzimy  tajemnymi korytarzami prowadzącymi z garderób do magazynów. Oświetleniowcy i elektroakustycy pokażą wam, jak stworzyć burzę w warunkach domowych oraz jak skutecznie zmienić noc w dzień. I odwrotnie. Gdy emocje i kurtyna opadną zabierzemy was też w świat światła i dźwięku. Ostatnim przystankiem tej podróży będzie wejście do aktorskich garderób, gdzie przygotowujecie sceniczny make-up.

Tej nocy na pewno nie będziecie się nudzić!

Udział w Nocy Muzeów jest bezpłatny, obowiązują zapisy. Startujemy o godzinie 19:30.

Ze względu na dużą liczbę zgłoszeń zapisy zostały wstrzymane. Wszystkie osoby, które wypełniły formularz, otrzymają e-mailową informację.

 

 

 

 

Zagubieni w Wielkim Mieście czyli Noc Muzeów 2023 w Guliwerze!

W tegoroczną Noc Muzeów edycja 2023 zapraszamy na wyjątkowy spacer za kulisy teatralne! Tym razem zabierzemy Was w podróż po Warszawie, ale w… teatrze!
Czy da się przybić piątkę z Palmą przy rondzie de Gaulle’a lub uciąć sobie pogawędkę ze Stańczykiem?
W tegoroczną Noc Muzeów wszystko będzie możliwe! Podczas zwiedzania inspirowanego spektaklem „Pączek i Pompon wracają do domu” osoby uczestniczące wyruszą w niezwykłą podróż po zakamarkach Teatru, które tej nocy zamienią się w znane nam wszystkim miejsca Warszawy. Gdzie zaprowadzi nas ta szalona podróż?  

Ważne informacje:
👉zaczynamy o 19:00
👉wstęp na wydarzenie jest bezpłatny (w celu uczestnictwa w spacerze wystarczy przyjść do Teatru, nie obowiązują zapisy);
👉czas trwania spaceru to ok. 30 minut
👉każdy spacer po teatrze odbywa się dla max. 30 osobowej grupy;
👉spacery trwają do godziny 23:00 (co 30 minut);
👉dla oczekujących przygotowaliśmy plastyczne działania animacyjne.

W celu zagwarantowania wysokiej jakości usługi, strona ta wykorzystuje ciasteczka. Więcej na ten temat można dowiedzieć się w naszej polityce prywatności.