Nasza pierwsza mobilność w Pradze!

Nasza pierwsza mobilność w Pradze!

Opis

Pierwszy wyjazd w ramach projektu RózniRówni/ Erasmus + to szkolenie w Pradze z obszaru teatru dokumentu, które odbyło się w dniach 8-14 stycznia i było prowadzone na podstawie autorskiej metody „punktów widzenia” (The Viewpoints) Jany Svobodowej – dyrektorki artystycznej Archa Theater i założycielki Archa – Centre of Documentary Theater, autorki książki Social-Specific Theatre in Practice.  Involving “Real People” Into the Process of Theatre Creation.
Kurs poprowadzili: Pavel Kotlík i sama Jana Svobodova wraz z Ondřejem Hrabem – dyrektorem Archa Theater.
Tytuł tygodniowego szkolenia, szytego na miarę dla zespołu naszego teatru, to: „Włączanie osób pozateatralnych (w szczególności osób z doświadczeniem migracji i seniorów) w teatralny proces twórczy za pomocą narzędzi zaczerpniętych z metody teatru dokumentu, w szczególności metody „Punktów widzenia”.

 

Projekt realizowany jest w ramach Erasmus + – KA122-ADU Krótkoterminowe projekty na rzecz mobilności dorosłych osób uczących się i kadry w sektorze edukacji dorosłych.

 

zdjęcia: Amadeusz Nosal

W celu zagwarantowania wysokiej jakości usługi, strona ta wykorzystuje ciasteczka. Więcej na ten temat można dowiedzieć się w naszej polityce prywatności.