Aktualności

06.07.2021
Na grafice widoczny jest chłopiec w czapce, z plecakiem w kształcie budynku Teatru Guliwer.

Z teatrem raźniej w wakacje!

Czy jesteście już spakowani na wakacje? Mamy nadzieję, że nie zapomnicie o naszym Teatrze! Zaglądajcie tutaj i na naszego Facebooka, ale przede wszystkim szukajcie teatru wokół Was, w lesie,…
Czytaj więcej
03.07.2021

Może być nas więcej!

W związku z łagodzeniem obostrzeń, od dnia 26 czerwca zwiększamy limit osób obecnych na spektaklach.
Czytaj więcej
29.06.2021

„Ach, jak cudowna jest Panama” w wakacyjnej wędrówce po stolicy!

Premierowy spektakl „Ach, jak cudowna jest Panama” wyrusza w miejską wędrówkę po stolicy i zagra gościnnie w kilku dzielnicach Warszawy. Plenerowe występy Teatru Guliwer wzbogacą letnią ofertę kulturalną Bemowa, Targówka i Bielan.
Czytaj więcej
28.06.2021

Kończymy sezon, czyli ostatnie spektakle w siedzibie!

Już w najbliższy weekend 3 i 4 lipca zagramy ostatnie w tym sezonie spektakle na Różanej!
Czytaj więcej
23.06.2021

Gramy w Zamościu!

"Ach, jak cudowna jest Panama" w reżyserii Roberta Jarosza zagości 23 czerwca na deskach plenerowej sceny na Rynku Wielkim w Zamościu.
Czytaj więcej
21.06.2021

„Ale Kino” wraca na deski!

Już w najbliższy weekend 26-27 czerwca na dużej scenie zagramy spektakl „Ale Kino"!
Czytaj więcej
21.06.2021

„Czy umiesz gwizdać, Joanno?” z nagrodami!

Z ogromną dumą i radością informujemy, że spektakl „Czy umiesz gwizdać, Joanno?" został doceniony aż na dwóch czerwcowych festiwalach teatralnych.
Czytaj więcej
16.06.2021
Na zdjęciu widoczny jest scena teatralna. W centralnej części sceny bohater Krowa. Po lewej - bohaterowie - Tygrys i Miś. Po prawej stronie bohater - Kaczka.

„Ach, jak cudowna jest Panama” od 17 czerwca na deskach dużej sceny!

Nasza plenerowa premiera „Ach, jak cudowna jest Panama" w reżyserii Roberta Jarosza od 17 czerwca dołączy do stałego repertuaru dużej sceny!
Czytaj więcej
08.06.2021

Nowość! Szympans, żuraw i kameleon od 11 czerwca na Scenie Liliput!

Od najbliższego piątku 11 czerwca zapraszamy na interaktywne warsztaty "Ssaki, ptaki, teatralne draki" na Scenie Liliput, gdzie w towarzystwie dzikich zwierząt sprawdzimy m.in. jak pracują nasze ciała i do jakich działań twórczych może sprowokować nas kameleon lub krab skrzypek.
Czytaj więcej
04.06.2021

Premiera w plenerze! – Ach, jak cudowna jest Panama

Już jutro 5 czerwca odbędzie się premiera spektaklu na podstawie słynnej książki Janoscha "Ach, jak cudowna jest Panama" w reżyserii Roberta Jarosza.
Czytaj więcej
31.05.2021

Teatr VOD za złotówkę !

Z okazji tegorocznego Dnia Dziecka przygotowaliśmy niespodziankę dla naszych widzów! W dniu 1 czerwca nasze spektakle na Scenie VOD będą dostępne za symboliczną złotówkę!  …
Czytaj więcej
19.05.2021

Więcej powietrza w teatrze, czyli PREMIERA spektaklu „Ach, jak cudowna jest Panama” w plenerze!

Już 5 czerwca zaprosimy widzów na pokazy premierowe i przedpremierowe spektaklu Ach, jak cudowna jest Panama na podstawie książki autorstwa Janoscha w reżyserii i adaptacji…
Czytaj więcej

W celu zagwarantowania wysokiej jakości usługi, strona ta wykorzystuje ciasteczka. Więcej na ten temat można dowiedzieć się w naszej polityce prywatności.