Aktualności

26.01.2023

Guliwer gra z WOŚP!

Siema! Guliwer gra razem z WOŚP! Weź udział w licytacji i wylicytuj dla siebie i swoich bliskich spacer po zakamarkach teatru!
Czytaj więcej
25.01.2023

Ferie w Guliwerze!

Zimowe wakacje nie muszą być nudne! Przyjdź do Guliwera i spędź z nami najlepsze ferie tej zimy! Przygotowaliśmy dla Was niezwykłą ofertę specjalnie po to, żeby czas spędzony w teatrze stał się najlepszą atrakcją tej zimy.
Czytaj więcej
18.01.2023

Weź udział w bezpłatnych warsztatach „Wewnętrzne krajobrazy”!

Zapraszamy na warsztaty pod hasłem "Wewnętrzne krajobrazy", przyjazne osobom w spektrum autyzmu. Warsztaty przeznaczone są dla rodzin z dziećmi w wieku 9-14 lat.
Czytaj więcej
12.01.2023

Nowość w repertuarze, czyli warsztaty w Ferie!

Już 11 lutego startuje nowy cykl warsztatów Teatralnik Guliwera. Każdy z warsztatów przybliży widzom inne pojęcia ze świata teatru. Podczas działań uczestnicy będą ożywiać przedmioty, wezmą udział w polifonicznym koncercie kształtów i kolorów oraz poznają, co to jest dialog
Czytaj więcej
02.01.2023

Fikaj z Koziołkiem Matołkiem!

Już od 7 stycznia będzie można zwiedzać wystawę "Fikaj z Koziołkiem Matołkiem" w Muzeum Karykatury w Warszawie, której partnerujemy!  Wszystkie dzieci w wieku 4-10 lat zapraszamy na fikanie z Koziołkiem Matołkiem do muzeum, a już w lutym (18-24.02) do nas na spektakle "Koziołka Matołka"!
Czytaj więcej
02.01.2023

SEN NA GAPĘ – PRAPREMIERA 14 stycznia!

Już 14 stycznia 2023 r. o godz. 17:00 zapraszamy na premierę sztuki „Sen na gapę” Grzegorza Uzdańskiego w reżyserii Roberta Drobniucha! „Sen na gapę” Grzegorza Uzdańskiego to niezwykle barwna opowieść o marzeniach, niewielkich smutkach i nieco większych strachach, które rozgrywają się w środku każdego z nas.
Czytaj więcej
29.12.2022

Krótkie podsumowanie 2022 roku!

Już za chwilę żegnamy 2️0️2️2️ rok! To był rok wspaniałych premier, licznych spotkań z Wami, zarówno na Różanej, jak i w trakcie wielu wyjazdów. Przygotowaliśmy dla Was małe roczne podsumowanie w liczbach wybranych wydarzeń.
Czytaj więcej
28.12.2022

Spektakle zakwalifikowane do 29. OKnWPSW !

Po świętach wracamy z dobrymi wiadomościami! Spektakle "Pączek i Pompon wracają do domu" oraz "Sen na gapę" zostały zakwalifikowane do 29. Ogólnopolskiego Konkursu na Wystawienie Polskiej Sztuki Współczesnej.
Czytaj więcej
23.12.2022

Spokojnych i magicznych Świąt!

Niech te Święta wypełni miłość i nadzieja. Bądźmy razem, gdziekolwiek jesteśmy. Życzy Dyrekcja i zespół Guliwera
Czytaj więcej
21.12.2022

Pożegnanie

Dziś przychodzimy do Was z niezwykle smutną wiadomością. Z głębokim żalem zawiadamiamy, że wczoraj, 20 grudnia odszedł Jacek Kiss – wieloletni aktor Teatru Lalek Guliwer. Jego niezwykły talent przez lata przyczyniał się do wysokiego poziomu artystycznego Teatru. Wyjątkowa umiejętność posługiwania się słowem, charakterystyczny głos i interpretacja tekstu sprawiały, że zapamiętamy jego niesamowite kreacje.
Czytaj więcej

W celu zagwarantowania wysokiej jakości usługi, strona ta wykorzystuje ciasteczka. Więcej na ten temat można dowiedzieć się w naszej polityce prywatności.