SSAKI, PTAKI, TEATRALNE DRAKI/warsztaty

SSAKI, PTAKI, TEATRALNE DRAKI/warsztaty

Опис

„Ssaki, ptaki, teatralne draki” to trzy wyjątkowe warsztaty teatralne opracowane z myślą o dzieciach między 3 a 6 rokiem życia oraz ich rodzicach i opiekunach.

Każdy z warsztatów obok elementów edukacyjnych zapewnia uczestnikom przestrzeń do współtworzenia teatralnej opowieści. Podczas warsztatów przeniesiemy się do świata przyrody, by z teatrologicznym zacięciem badać zachowania dzikich zwierząt, wśród których bez liku artystycznych talentów. Będziemy się bawić i odkrywać świat dzikiej przyrody językiem teatru i ekspresją głosu. Tematy warsztatów to GŁOS, CIAŁO i RYTM.

„Ssaki, ptaki, teatralne draki” / GŁOS

Tematem pierwszego warsztatu pod hasłem „Ssaki, ptaki, teatralne draki”, który odbędzie się w październiku – jest GŁOS. Obiektem naszych badań i inspiracją do ćwiczeń wokalnych będą ptasi soliści m. in. Strzyżoń Melodyjny, Lirogon, Słowik i Szpak oraz Cykady, które posiadły niezwykłą zdolność wyłączania zmysłu słuchu w czasie swej muzycznej aktywności. Wspólnie rozwikłamy zagadkę solistów operowych zamieszkujący subtropikalne lasy Archipelagu Malajskiego.

Zachęcamy do uczestnictwa w wygodnym stroju. Na czas ćwiczeń poprosimy o zdjęcie butów.
Warsztaty dla dzieci w wieku od 3 do 6 lat oraz ich rodziców i opiekunów.

Prowadzenie: aktorka i pedagożka Milena Kranik
Opracowanie: Milena Kranik, Robert Jarosz
Scenografia: Mária Bačová
Czas trwania: 35 do 45 minut

Щоб гарантувати високу якість обслуговування, цей веб-сайт використовує файли cookie. Ви можете дізнатися більше про це в нашій політиці конфіденційності.